Výpis všech novinek

Pondělí, 31.12.2018

Milí zákazníci, návštěvníci těchto stránek.

Přeji vám všem krásné Vánoce plné klidu, míru a pohody a  v novém roce 2019  hodně zdraví,  lásky,  radosti, též pochopení druhých, at máte vše potřebné a  i něco navíc,  třeba i nepotřebné, ale chtěné.

Alena Dvorožňáková

Pondělí, 4.12.2017

Milí návštěvnící mých stránek a hlavně mých milých zákazků. Blíží se  opět Vánoce  a  konec roku. Chci vám všem poděkovat, že využíváte mých služeb a odcházíte spokojeni. Protože  vaše spokojenost je i moje spokojenost.

Přeji vám opravdu spokojené vánoční svátky, klid a mír v duši a v novém roce 2018 jenom to nejlepší a hlavně hodně zdraví. Mám vás ráda.

Úterý, 6.12.2016

Vánoční slevy jsou tu připraveny opět pro vás všechny, kdo chcete udělat radost svým blízkým pod stromeček. Nabízím slevu na čokoládové masáže a to 20 % a masáž lávovými kameny sleva 10%. Využijte  proto těchto slev.

Úterý, 6.12.2016

Milí lidé,

přeji vám  klidné Vánoce plné radosti, klidu a pohody,  ať  vám vychází vše dle vašich představ, hlavně hodně zdraví, štěstí  a spokojenosti v novém  roce 2017.  Jsem ráda,  že využíváte mých služeb a těším se na vás. Mám vás moc ráda.

Čtvrtek, 17.12.2015

Milí lidé,

přeji vám  klidné Vánoce plné radosti,  ať  vám vychází vše dle vašich představ,  hlavně hodně zdraví a spokojenosti v roce 2016. Těším se na vás.

Pátek, 11.4.2014

V rámci zlepšování mých služeb mám pro vás připraveno několik novinek a to např.:  léčbu elektrickou akupunkturou, biostimulační lampou,  možnost použití autotrakčního lehátka, biostimulační laser SOFT(pro urychlení uzdravení drobných akut. stavů)vylisovanou  100 %  šťávu  z Goji(kustovnice čínská), Aloi,  detoxikační náplasti od stejné firmy atd.

Pokusím se co nejrychleji zavést a aktualizovat tyto stránky.  Zasloužíte si co nejvíce informací.

Úterý, 1.1.2013

Od tohoto nového roku 2013 se opět zdražují veškeré služby. Přesto, že opět podražilo teplo, voda, veškeré energie, kosmetické i masážní přípravky, vše beru na sebe. Pro vás,  moji milovaní, opět nezdražuji, naopak, něco málo i zlevňuji. I nadále budu dělat vše proto, abyste byli spokojeni a odcházeli krásnější a zrelaxovaní. Proto přijdťe, těším se na Vás. A proč právě ke mně? Protože ke každému zákazníkovi přistupuji individuelně, za Vaše peníze dostanete  100% služby,  u mne si nebudete si připadat “jak na běžícím pásu”,  diskrétnost, pohoda, klid, relax, to vše je   umocněno  relaxační či meditační hudba. Jsem ještě ta poctivá masérka, která žádnou práci neodflákne (jak jsem se dozvěděla z jednoho příspěvku). A já za to moc děkuji.

Pátek, 7.12.2012

Masážní kuličky (různé barvy) + prstýnek  SUJOK(uvnitř) zakoupíte též u mne.Výborné jako dárek, který působí jako prevence artrozy, prsty jsou mnohem lehčí, ohebnější.

Neděle, 25.11.2012

Masáže u mne proplatí Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP). Podmínkou však je přihlásit se do Klubu pevného zdraví u VZP. Tam dostanete bližší informace. Ale pozor, musíte vše stihnout do konce tohoto roku.

Neděle, 15.4.2012

Zkuste čokoterapii třeba jako dárek pro někoho Vám milého nebo od někoho milého či milovaného

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu