Nabídka

Masáže

Xensus (pomůcka při masáži hlavy)

Xensus je klasická antistresová a terapeutická pomůcka.

Xensus znamená v překladu “maximálně procítěně”. Tato pomůcka působí na stimulaci pokožky hlavy a velkého mozku. Tento účinný nástroj Vám zabezpečí uvolnění celého těla, které se projeví už první reakcí – příjemnou husí kůží!

Z neurofyziologického pohledu se při masáži hlavy jedná o tlakové dráždění dendritu (součást motorických neuronů), které přenášejí elektrické impulsy. Tak se přenáší podráždění v nervovém systému rychlostí až 120 m/s. Masáží hlavy sa uvolňují endorfiny (hormony štěstí), které přirozeným způsobem pomáhají i proti bolestem hlavy. Masáž hlavy zlepšuje koncentraci, paměť a stimulaci pokožky hlavy, zlepšuje prokrvení a má povzbuzující účinek na růst vlasů. Pochmurné myšlenky a špatné rozpoložení Vás opustí. V čínské medicíně používají akupresuru, aby se zpět aktivovalo proudění energie, způsobené stresem a nemocemi. Tak se znovu aktivují energetické dráhy (meridiány), přivádíte do rovnováhy Jing a Jang (ženskou a mužskou energii) lidské tělo premůže nemoc samo.

Pomalým pohybem se dosahuje ohromujícího účinku: příjemné a intenzívní dráždění prochází celým tělem – uvolňujete se a stres odchází.

Zpět na nabídku

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu