Nabídka

Masáže

Medová masáž

Náš organismus stojí před problémem, jak se opět zbavit přílišného množství toxinů (jedů), na jejichž příjem není nastaven. Normální cesty vylučováním přes střevo, plíce a pokožku (pocení) již nestačí. Zbývá mu tak pouze vylučování náhradními cestami, na něž se díváme jako na projevy chorob: chronickou rýmu, sennou rýmu, záněty vedlejších nosních dutin, kožními vyrážkami, hnisavými pupínky, výtokem ekzémy, astmatem, revmatismem, chronickými chorobami střev se sklony k průjmům, neurodermitidou, infekcemi močových cest, svalovými bolestmi, velkoplošnými puchýři na pokožce a odlupováním kůže.

Masáž medem. Tato metoda pochází z ruského lidového léčitelství. Při této masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Prostřednictvím „pumpovacích“ pohybů rukou jsou při masáži medem vysávány staré usazeniny a jedy až z hloubi tělesných tkání.

Přes důležité reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla, které k nim náleží. Při onemocnění těchto orgánů se může tato masáž podstatně podílet na jejich vyléčení.

Medová masáž silně oživuje celý organizmus. Je proto vhodná v první řadě při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při potížích srdečního oběhu, alergiích, revmatických chorobách svalů a kloubů, žaludečních a střevních poruchách, zaplísnění střev, pokožky nebo orgánů, chronické rýmě, chorobách vedlejších dutin, chronickém únavovém syndromu, bolestech hlavy, poruchách nervů všeho druhu, potížích s usínáním a spánkem, depresích, výtokem a poruchách menstruace u žen.

Medová masáž se neprovádí v obličeji, na břiše, v oblasti hrudníku a na nohou. Během masáže se na kůži začne tvořit žvýkačková hmota (světlého nebo tmavšího zbarvení), která zhrudkovatí a zhoustne. Dobré je masáž provádět v době ubývajícího měsíce (z těla se odplavují rychleji toxiny).

Po masáži je vhodné vypít bylinkový čistící čaj, který je v ceně masáže. Je důležité, jako po každé masáži, hodně pít a to cca 2 – 3 litry denně, omezit příjem masa, jíst spíše zeleninu a ovoce. Věřím, že během této kúry zhubnete. Preventivně (když už je tělo čisté), je vhodné tyto masáže absolvovat 1x za měsíc. Pokud jdete poprvé, doporučuji ji absolvovat 2x týdně, při potížích 3x týdně. A co je důležité? Jako po každé masáži se snažte nesprchovat po dobu několika hodin min. 6 hodin a více, nepoužívat na ošetřená místa medem mýdlo, sprchový gel ani žádný jiný kosmetický přípravek, pouze čistou vodu.
Tato masáž medem není vhodná při:

  • alergiích na med
  • v oblasti otevřených ran
  • poškození pokožky
  • ekzémech nebo vyrážkách
  • tumorech (nebezpečí vzniku metastáz)
  • krvácení v těle (žaludečních vředech a krvácení žaludku)
  • vysokém očním tlaku (glaukom), tromboze, při infekčních chorobách

 

Zpět na nabídku

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu