Nabídka

Masáže

Lávové kameny

Masáž lávovými kameny pochází údajně z kmenových rituálů praktikovaných americkými Indiány. Indiáni používali teplé nebo studené lávové kameny, aby potlačili napětí v těle – je to forma alternativní medicíny pro tělo a duši. Toto indiánské umění masáže pomocí lávových kamenů bylo přizpůsobeno a zkombinováno s osvědčenými masážními technikami.

Nelze s jistotou říci, zda Indiáni byli první, kteří kameny začali používat jako terapii. Co nelze popřít je, že “Hot stones” se staly jednou z nejvyhledávanějších technik pro své jedinečné terapeutické a relaxační vlastnosti.

Kameny nahřáté ve vodní lázni patří k masážím, u nichž si nejvíce odpočinete. S kameny se masíruje a poté se přikládají přímo na tělo.

Magic hot stones je terapie už odpradávna praktikována na Havajských ostrovech. U nás se poprvé objevuje jako absolutní novinka. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody. Touto masáží se uvolní blokace bodů na meridiánech (kanálky, kterými proudí energie z čaker (energet. center) do celého těla). Obnovený tok energie uklidní a člověk cítí relaxaci a dobrý pocit – starosti a stresy se odplavují. Účinek masáže vydrží několik dnů. Je možno odstranit problémy se spánkem, zlepšit koncentraci.

 

Zpět na nabídku

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu