Nabídka

Masáže

Havajská masáž Lomi Lomi (milující ruce)

Výjimečná terapie Lomi Lomi, havajské předloktí, je specifická střídáním dlouhých rytmických tahů a silnějších tlaků prsty, dlaněmi a právě předloktími. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, detoxikuje a odstraňuje únavu a napětí.

Na Hawaii se zabydlela filozofie Huna, což značí očím nepoznané, viditelné jen srdci. Tato filozofie obsahuje sedm principů Huna:

  1. Svět je to, co si myslíme, že je. Fakta si můžeme vyfotografovat nebo natočit na video. Všechno ostatní je už jen naše interpretace.
  2. Není žádných omezení. (Jen ta, která si vlastním myšlením vytvoříme)
  3. Energie proudí tam, na co se soustřeďujeme. (Jestliže se soustřeďujeme na pozitivní věci, víc pozitivního vidíme a přitahujeme)
  4. Teď je okamžik moci. (Minulost už byla, budoucnost teprve přijde, ale tento okamžik je jediný, se kterým můžeme něco udělat)
  5. Milovat znamená být štastný. (Staří Havajci se netrápili otázkami: “Miluji ho? Miluje mě?” Pocit štěstí jim byl v pravou chvíli tou nejlepší nápovědou)
  6. Všechna síla pochází zevnitř. (Uvnitř sebe máme vše, co potřebujeme. Nenecháme se zablokovat výchovou, okolnostmi ani prostředím)
  7. Účinnost je mírou pravdy. (Jestliže od života nedostáváme to, co bychom si přáli, změňme své myšlení)

 

Zpět na nabídku

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu