Nabídka

Kosmetika

Mikromasáž očního okolí

Hezké oči jsou středem pozornosti každého obličeje. Oči a zrak jsou nenahraditelné hodnoty, který vyžadují tu nejlepší péči. Nedostatečná péče o oči a problémy s viděním mohou vést ke zhoršení zraku. S tím souvistí skutečnost, že se do popředí dostává především prevence. Důležité jsou i návštěvy očního lékaře a v kosmetických salonech mikromasáže očí.

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé, snadno bývá poznamenáno věkem, vnější agresí a únavou. Oči prezentují celkovou fyzickou a duševní kondici.

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují váčky pod očima, působí proti únavě očí, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin.

Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem. Po této masáži, která je velmi příjemná se budete nejenom cítit báječně odpočinuti, ale i překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit…

 1. Váčky pod očima jsou způsobeny dvěma přičinami:
  • nahromaděním tekutin (váčky jsou vodnatelné a naběhlé)
   • Váčky vodnatelné: prozrazují uvolněné tkáně ledvin. Jsou důsledkem nedměrného příjmu tekutin.
  • nahromaděním hlenu (váčky jsou tukové a tvrdší)
   • Tukové váčky: ledvinové tkáně jsou zaneseny hlenem a tukem. Hlen je v močovodech, vaječnících, děloze.Hromadí se tak bakterie, vznikají záněty, bílý výtok v rodidlech, cysty na vaječnících.. Je třeba omezi či úplně vyloučit mléčné výrobky, tučná masa, cukry, bílou mouku.
 2. Pálení očí nebo sucho v očích znamená nedostatek vitamínu B2 nebo železa.
 3. Červené okraje víček – nedostatek zinku.
 4. Šeroslepost – nedostatek vitamínu A a zinku
 5. Proti slzení očí a píchavé bolesti v očích pomáhá řebříčkový odvar, nebo odvar z feniklu vařit 10 minut a oči tímto oplachovat. Do potravy zařadit hlavně semena dýní, slunečnic, ředkev, nať petržele.

 

Zpět na nabídku

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu