Nabídka

Kosmetika

Lifting (vyhlazení či zmírnění vrásek) pomocí galvanické žehličky

Na pleť působí gravitace, stárnutí skrze světelné záření, vše to zapřičiňuje vrásky, skvrny, ochablost, akné a další problémy.

Galvanická žehlička DeLuxe s ultrazvukem

Pleť v oblasti obličeje i ostatní části těla
- Čištění
- Zlepšení vyživení pokožky a vnášení přípravků
- Detoxikace pleti
- Odstraňování vrásek
- Léčbu akné
- Odstraňování pigmentových skvrny

- Zlepšení prokrvení pokožky

Vhodné i na dekolt, pigmentové skvrny po celém těle, které jsou nabité kladně a tak se rozpouštějí při záporných iontech

 

Galvanická žehlička DeLuxe poskytuje tyto druhy terapie:

Kladné iony
Záporné iony
Fotony: červené, modré nebo kombinace červené & modré
Ultrazvukové vlny: 3MHz

Galvanická terapie:

Záporné ionty:

Prvním krokem v péči o pokožku je čištění, to je nejdůležitější. Galvanická žehlička nepůsobí jen na povrchu jako například perliny. Záporné ionty vytáhnou nečistoty z hlubších vrstev pleti a pleť je potom připravena na vstřebávání živin i z jiných kosmetických prostředků. Doporučujeme používat vždy jako první krok po dobu 3 až 5 minut, maximálně však deset minut.

Pomocí kladných iontů dopravuje k buňkám živiny Doporučujeme použít zpravidla v druhé fázi ošetření. Poté, co je pleť vyčištěna, je připravena na infúzi živin. V této fázi je vhodné použít různá výživná séra a gely – velmi dobře působí například kolagen.

Působením kladných iontů živiny proniknou hluboko do pokožky, usnadňují buňkám asimilaci vody a živiny v pokožce způsobují bělení, výživu, což ve výsledku způsobuje, že je kůže lesklá, světlejší, svěží, vyhlazená a mladší.
Doporučená doba této fáze je 3 až 5 minut, nejdéle však deset minut.

Galvanická žehlička zlepšuje absorpci pleťových krémů, čímž zvyšuje i jejich účinek. Před samotným použitím galvanické žehličky si na pleť natřete gel proti vráskám, nebo na čištění pleti.

Ultrazvuková terapie:
Generátor ultrazvukových kmitů má 3 miliony kmitů za sekundu a je jedním z nejefektivnějších a nejbezpečnějších produktů na trhu. Je velmi vhodný pro menší plochy obličeje, hlavně kolem očí. Rychlé kmity galvanické žehličky generují teplo, stimulují a pomáhají aktivovat metabolismus podkožních vrstev.

Fotonová terapie:
Ozařování různými barvami světla má svůj význam:
Modré světlo proniká do 0,5 mm zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má mírný dezinfekční účinek.  Vhodné na citlivou, mastnou a akné pleť.  Dokáže vypnout uvolněnou pleť.
Červené světlo proniká hlouběji až do 8-10mm.  Dosahuje derm a stimuluje fibroplastických buňky, produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okolo očí a čela.

Barevná světla jako kombinace červené a modré akcelerují absorpci výživy zevnitř ale i zvenku používaných přípravků.

Pro ošetření galvanickou žehličkou doporučujeme především výrobky s kolagenem.
Je možné použít také základní vodivý gel od značky ryor.

 

Zpět na nabídku

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu