Nabídka

Kosmetika

For Life Madaga (CZ kosmetika)

Provádím nadstandardní kosmetické ošetření českou profesionální kosmetikou For Life Madaga.

Tyto kosmetické produkty jsou podle typu účinných látek rozděleny do několika řad:

1) Řada přírodní a bylinná. Tyto přípravky se Sfingolipidy, Liposomy, Hydrooptimal a Dermaclinic, díky zvýšenému podílu výživných a hydratačních složek jsou doporučovány zákaznicím se zralou pletí nebo s prvotními příznaky dehydratace (tvorba vrásek, vysušování pokožky).

2) Řada s minerály z Mrtvého moře Tyto přípravky jsou charakteristické vysokým obsahem minerálů, které jsou schopny dodat pokožce a též ji významně hydratovat.

Kosmetika For Life Madaga není dodávána do běžné obchodní sítě, ale je možno ji zakoupit v kosmetických nebo masážních salonech, kde s touto kosmetikou pracují. Obsah konzervačních látek a vonných složek je minimální. Výsledkem je maximálně účinný kosmetický přípravek se zárukou vysoké snášenlivosti, vhodný pro všechny zákaznice bez rozdílu věku.

Od 19.3.2007 jsou inovovány všechny kosmetické produkty této kosmetiky. Co to znamená?

 • Rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků
 • Okamžitý transport účinných látek do pokožky
 • Vyšší ochrana pleti před vnějšími vlivy
 • Vyloučení tvorby komedonů, zamezení rozšiřování porů
 • Vyšší účinek – hydratace, výživa, regenerace
 • Zvýšený účinek tolerance pro citlivé typy pletí
 • Garance maximální bezpečnosti přípravků
 • Zvýšení podílů účinných látek v přípravcích až o 100%
 • Aby tato firma FOR LIFE Madaga dosáhla špičkové kvality, maximální účinnosti a šetrnosti přípravků, jsou tyto vyráběny za přísných provozních podmínek,pomocí nejmodernější technologie ve sterilním prostření,bez atmosferického vzduchu. Proto od března tohoto roku přechází se zcela novým konceptem „natural innovation“. Nejvýznamnější změnou je maximální snížení či úplné vyloučení potencionách alergenů (jsou to konservační látky a parfemace) a nahrazení původních syntetických olejů za nové přírodní oleje. Tyto nové přípravky lze nyní právem zařadit do kategorie selektivní přírodní kosmetiky.

Tyto přípravky jsou určeny pro všechny typy pletí a jaké máme základní typy?

 1. Problematická (aknozní) pleť
  • začíná kolem 13 let
  • tvoří se akce vulgaris
  • často zarudlá
  • může být mastnější, ale také sušší
 2. Mastná pleť
  • lesklá s rozšířenými pory
  • často se tvoří uhříky, vřídky a pustulky
  • mnohdy se i více mastí vlasy
 3. Normální a smíšená pleť
  • střed obličeje (T zona) je mastnější
  • líce jsou sušší
  • okolí nosu bývá někdy zarudlé
 4. Citlivá pleť
  • ztenčená se sníženou obranyschopností
  • pod očima a v okolí nosu často reaguje
  • bývá sušší, někdy i smíšená
 5. Náročná pleť
  • nastává asi od 35 – 40 roků
  • je sušší, s hlubokými vráskami
  • rychle ztrácí elasticitu a regenerační schopnosti
  • často se objevují červené žilky v obličeji
 6. Intolerantní pleť
  • vysoce citlivá narušená pleť
  • reaguje téměř na všechny vnější faktory
  • příčiny poškození mohou být různé – stres, léky
  • nevhodná kosmetika atd.

Jak nejlépe pečovat o svou pleť? Pro kvalitní péči o pleť postačí dodržení tří základních kroků:

 • čištění + tonizace
 • ochrana
 • regenerace, výživa a hydratace

Zpět na nabídku

Lávové kameny − obličej, dekolt

Mnoho masérů považuje masáž obličeje za jednu z nejvíce relaxačních metod. Při masáži hot stones se navíc využívá tepla z lávových kamenů a jejich vibrace. Abychom dosáhli výborné relaxace a potřebných účinků, musíme respektovat všechny pravidla pro masáž obličeje, tzn. lymfatický systém obličeje, reflexní zony atd.

Při této masáži se používají pravé lávové kameny jemně leštěné pro dokonalou práci. Navíc – přiložením kamene na čelo, se uvolní nosní dutiny (velmi dobré účinky při nachlazení).

Zpět na nabídku

Lifting (vyhlazení či zmírnění vrásek) pomocí galvanické žehličky

Na pleť působí gravitace, stárnutí skrze světelné záření, vše to zapřičiňuje vrásky, skvrny, ochablost, akné a další problémy.

Galvanická žehlička DeLuxe s ultrazvukem

Pleť v oblasti obličeje i ostatní části těla
- Čištění
- Zlepšení vyživení pokožky a vnášení přípravků
- Detoxikace pleti
- Odstraňování vrásek
- Léčbu akné
- Odstraňování pigmentových skvrny

- Zlepšení prokrvení pokožky

Vhodné i na dekolt, pigmentové skvrny po celém těle, které jsou nabité kladně a tak se rozpouštějí při záporných iontech

 

Galvanická žehlička DeLuxe poskytuje tyto druhy terapie:

Kladné iony
Záporné iony
Fotony: červené, modré nebo kombinace červené & modré
Ultrazvukové vlny: 3MHz

Galvanická terapie:

Záporné ionty:

Prvním krokem v péči o pokožku je čištění, to je nejdůležitější. Galvanická žehlička nepůsobí jen na povrchu jako například perliny. Záporné ionty vytáhnou nečistoty z hlubších vrstev pleti a pleť je potom připravena na vstřebávání živin i z jiných kosmetických prostředků. Doporučujeme používat vždy jako první krok po dobu 3 až 5 minut, maximálně však deset minut.

Pomocí kladných iontů dopravuje k buňkám živiny Doporučujeme použít zpravidla v druhé fázi ošetření. Poté, co je pleť vyčištěna, je připravena na infúzi živin. V této fázi je vhodné použít různá výživná séra a gely – velmi dobře působí například kolagen.

Působením kladných iontů živiny proniknou hluboko do pokožky, usnadňují buňkám asimilaci vody a živiny v pokožce způsobují bělení, výživu, což ve výsledku způsobuje, že je kůže lesklá, světlejší, svěží, vyhlazená a mladší.
Doporučená doba této fáze je 3 až 5 minut, nejdéle však deset minut.

Galvanická žehlička zlepšuje absorpci pleťových krémů, čímž zvyšuje i jejich účinek. Před samotným použitím galvanické žehličky si na pleť natřete gel proti vráskám, nebo na čištění pleti.

Ultrazvuková terapie:
Generátor ultrazvukových kmitů má 3 miliony kmitů za sekundu a je jedním z nejefektivnějších a nejbezpečnějších produktů na trhu. Je velmi vhodný pro menší plochy obličeje, hlavně kolem očí. Rychlé kmity galvanické žehličky generují teplo, stimulují a pomáhají aktivovat metabolismus podkožních vrstev.

Fotonová terapie:
Ozařování různými barvami světla má svůj význam:
Modré světlo proniká do 0,5 mm zklidňuje a má účinek proti vyrážkám a akné. Má mírný dezinfekční účinek.  Vhodné na citlivou, mastnou a akné pleť.  Dokáže vypnout uvolněnou pleť.
Červené světlo proniká hlouběji až do 8-10mm.  Dosahuje derm a stimuluje fibroplastických buňky, produkující kolagen. Napomáhá mikrocirkulaci krve, redukuje vrásky a dělá pleť elastičtější a jemnější. Je vhodné i na oblast okolo očí a čela.

Barevná světla jako kombinace červené a modré akcelerují absorpci výživy zevnitř ale i zvenku používaných přípravků.

Pro ošetření galvanickou žehličkou doporučujeme především výrobky s kolagenem.
Je možné použít také základní vodivý gel od značky ryor.

 

Zpět na nabídku

Liftingová masáž obličeje a dekoltu

Jedná se o vyhlazovací masáž obličeje a dekoltu. Tato masáž je oblíbena z důvodu ihned viditelných účinků a to proto, že se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Působí na příčinu vrásek a též přispívá k lepší výživě pokožky i svalů.

Tato masáž zpomaluje stárnutí pleti (předchází tak vzniku vrásek a pokud vrásky již vznikly, způsobuje jejich zmírnění). Liftingová masáž dále podporuje regeneraci, snižuje napětí v obličeji, zvyšuje pružnost pokožky. Jako každá masáž má pozitivní vliv i na naši psychiku.

Zpět na nabídku

Masáž obličeje

Masáž obličeje má podle mnoha masérů ze všech druhů masáží nejblahodárnější a maximálně relaxační účinky, především na centrální nervovou soustavu. Vzhledem k tomu, že na obličeji je ohromné množství nervových receptorů, ovlivňuje masáž obličeje nejen nervový systém, ale i celé tělo.

Na rozdíl od jiných částí těla jsou svaly v obličeji připojené do kůže, a proto přímo ovlivňují náš vzhled. Náš obličej odráží nálady a emoce. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad, svaly se napínají, což způsobuje tvrdý výraz. Masáž toto napětí uvolňuje a výraz ve tváři se změkčí.

Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje, kolem úst, očí a na čele se objevují jemné vrásky. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, neboť díky ní se zlepší krevní oběh, pružnost svalů a masírovaná osoba se pak cítí skvěle a září zdravím.

Masáž obličeje je výborná nejen pro ženy, ale svými neuvěřitelnými relaxačními účinky i pro muže. Jen se muž musí předem oholit, pokud nosí vousy.

Zpět na nabídku

Mikromasáž očního okolí

Hezké oči jsou středem pozornosti každého obličeje. Oči a zrak jsou nenahraditelné hodnoty, který vyžadují tu nejlepší péči. Nedostatečná péče o oči a problémy s viděním mohou vést ke zhoršení zraku. S tím souvistí skutečnost, že se do popředí dostává především prevence. Důležité jsou i návštěvy očního lékaře a v kosmetických salonech mikromasáže očí.

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé, snadno bývá poznamenáno věkem, vnější agresí a únavou. Oči prezentují celkovou fyzickou a duševní kondici.

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují váčky pod očima, působí proti únavě očí, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin.

Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, která oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž také napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.

Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem. Po této masáži, která je velmi příjemná se budete nejenom cítit báječně odpočinuti, ale i překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit…

 1. Váčky pod očima jsou způsobeny dvěma přičinami:
  • nahromaděním tekutin (váčky jsou vodnatelné a naběhlé)
   • Váčky vodnatelné: prozrazují uvolněné tkáně ledvin. Jsou důsledkem nedměrného příjmu tekutin.
  • nahromaděním hlenu (váčky jsou tukové a tvrdší)
   • Tukové váčky: ledvinové tkáně jsou zaneseny hlenem a tukem. Hlen je v močovodech, vaječnících, děloze.Hromadí se tak bakterie, vznikají záněty, bílý výtok v rodidlech, cysty na vaječnících.. Je třeba omezi či úplně vyloučit mléčné výrobky, tučná masa, cukry, bílou mouku.
 2. Pálení očí nebo sucho v očích znamená nedostatek vitamínu B2 nebo železa.
 3. Červené okraje víček – nedostatek zinku.
 4. Šeroslepost – nedostatek vitamínu A a zinku
 5. Proti slzení očí a píchavé bolesti v očích pomáhá řebříčkový odvar, nebo odvar z feniklu vařit 10 minut a oči tímto oplachovat. Do potravy zařadit hlavně semena dýní, slunečnic, ředkev, nať petržele.

 

Zpět na nabídku

Nepermanentní tetování Twinkle Tattoo

Jedná se o nepermanentní tetování vhodné nejen pro dospělé, či dospívající slečny, ale i pro děti od 3 let. Může být aplikováno na kteroukoli část těla, přičemž lze obrázek ihned odstranit třením (odrolením z pokožky), nebo častým máčením ve vodě.

Toto tetování vydrží na pokožce až 1 týden v závislosti na typu pokožky. Čím je mastnější, tím je i délka trvání kratší.

Tetování je vhodné při maturitních plesech, na diskotékách, svatbách, večírcích, ale i na dětských akcích. Zkrátka kdykoli chcete vyniknout, či nechat vyniknout své malé slečny.
Twinkle Tattoo - tulipán

Zpět na nabídku

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu