Kontakt

Kontaktní údaje

Alena Dvorožňáková
Nad Koupalištěm 346
382 11 Větřní

Tel.: 723 322 766

Dovoluji si upozornit zákazníky, že pokud nezvedám telefon, právě pracuji v salonu.

O mně

Narodila jsem se ve znamení střelce dle lunárního kalendáře, podle čínského horoskopu ve znamení zemského vepře. Jsem optimistka. Mám ráda přírodu, zvířata (máme 3 menší psy), dobré lidi. Nemám ráda aroganci, faleš, násilí. Dlouho jsem cvičila i  jógu.

Tajemství a esoterní vědy mě vždy přitahovaly, stejně jako osudy lidí. Prošla jsem různými profesemi, které s mými zájmy neměly nic společného. Nyní je to 5 let (údaj z roku 2011) co pracuji jako masérka a kosmetička a to jako OSVČ. Práce s lidmi (jak jim pomoci) a pro lidi je pro mě velmi důležitá. Z toho důvodu studuji různé masážní techniky a postupy. Inspirací je pro mne  i východní medicína. Mám zasvěcení do energie REIKI (1.stupeň) a energie Shambally1024(všechny stupně)a 2002 (též všechny stupně).  Před několika lety jsem absolvovala též sanitářský kurz, protože jsem cítila, že ve službě pro druhé je mé místo. Nakonec pracuji sice v jiném oboru,  ale je to též služba pro druhé a tato práce mne velmi naplňuje.

Jak se ke mně dostanete?

Obec Větřní se nachází v jižních Čechách asi 6 km od Českého Krumlova a cca 30 km od Českých Budějovic.

Pokud jedete z Českého Krumlova, je lepší jet ulicemi: K Učilišti, Okružní, Pod Topoly (kolem hospody V zátáčce), odtud cca 100 m je odbočka vlevo do ulice U Lomu – viz mapka. Dále sledujte žlutou navigační ceduli.

Masážní a kosmetický salon Havaj - mapa Větřní

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu