Kniha návštěv

Milí návštěvníci mého salonu. Největší odměnou pro mne bude, když  se se svými pocity  svěříte nejen mně osobně, ale i prostřednictvím této knihy návštěv. Uvědomuji si tak, že má práce není zbytečná a že má cenu se stále zdokonalovat, abych vám mohla co nejlépe pomoci. Služba druhým je mým úkolem v tomto životě.

 

Za Vaše názory vám moc  děkuji.

 1. 1. Auingerovi píše:

  Dáváme 200% :) – nejpříjemnější paní masérka a nejlepší masáže. MAXIMÁLNĚ DOPORUČUJEME !!!

 2. 2. Kamila píše:

  S přítelem jsme poprvé absolvovali masáž u paní Dvorožňákové. Paní je moc milá a svou práci dělá opravdu s láskou. Slovy se ani nedá popsat jaké má paní masérka zlaté ruce :) . Krásně jsme si odpočinuli a odcházeli nabitý pozitivní energií. Už teď se těšíme na další návštěvu :) )

 3. 3. Honza píše:

  Všem příznivcům masáží doporučuji navštívit obec Větřní, kde se jim může dostat citlivé, velmi příjemné masáže v salónu Havaj, stejně takové jakou jsem zažil já při své dovolené na Lipně.

  Honza

 4. 4. Láďa píše:

  Děkuji za krásný zážitek při masáži lomi lomi, moc jsem si odpočinu a zrelaxoval.

  Láďa

 5. 5. Renata píše:

  K paní Aleně chodím již několik let a už mnohokrát mi pomohla jak při akutní bolesti zad, tak při celkové únavě organismu. Její šikovné ruce Vás opravdu dokážou nabít pozitivní energií a odcházíte tak nějak lehčí. V zimě Vás dokonale prohřejí lávové kameny a na jaře zase ráda využiju detoxikační medovou masáž. V poslední době jsem hledala šikovnou pedikérku a hle paní Dvorožňáková umí i to a jako vždy s úsměvem a profesionálně a na závěr Vám ještě nohy namasíruje – prostě super! Opravdu můžu vřele doporučit!

 6. 6. Egon Hilbig píše:

  Hallo liebe Alena,
  möchte mich nochmals für die sehr gute Massage bedanken. Ich komme sicher im Frühjahr 2014 wieder und werde dein komplettes Angebot probieren. Hoffentlich hast du genug Zeit für mich. Liebe Grüße aus Wien, Egon

 7. 7. Iva píše:

  V salonu Havaj jsem absolovovala deset anticelulitidových masáží. Mohu vřele doporučit, výsledky viditelné. Uvažuji ještě o lávových kamenech. Po velmi pozitivních zkušenostech s paní majitelkou mám jasno kam na ni půjdu. Všem doporučuji.

 8. 8. Luci píše:

  Se svým přítelem jsme trávili příjemný víkend v Českém Krumlově (moc krásné město)a protože měl narozeniny,čekalo ho překvápko v podobě masáže v SALONU HAVAJ.Přítel má velmi náročné povolání a potřeboval se maximálně odreagovat.A to se opravdu paní masérce povedlo. Lávové kameny celého těla – bomba. Paní masérka je opravdu velmi milá a laskavá, svou práci dělá skutečně profesionálně a navíc s láskou. Tímto Vám tento salon mohu jen doporučit (má fakt zlaté ručičky).

  Zdravíme
  Luci a Honzík

 9. 9. Michal píše:

  Navštívil jsem také tento masážní salon HAVAJ a služby jaké dokáže poskytnout se aní nedají slovem popsat,snad jen doporučit.Prostě zlaté ruce,bomba,něco kouzelného co vás nabije energií,kterou p.Dvorožňáková vyzařuje.Je to moc milá p.masérka,kterou mohu jen vřele doporučit a určitě ještě několikrát opakovaně navštívit……

 10. 10. Lenka píše:

  K Vánocům jsem dostala od manžela poukázku na masáž lávovými kameny.Moc se mi to líbilo. Občas sice někam zajdu, když mě bolí záda, ale celé tělo a masáž horkými kameny jsem ještě nikdy nezkusila. Protože se mi tu moc líbilo a je velký výběr služeb,budu chodit jen sem a posílat další kamarádky a samozřejmě i můj manžel dostane k výročí nějakou krásnou masáž třeba zrovna tuto.

  Děkuji za krásný zážitek
  L.

 11. 11. Jan Veselý píše:

  Letošní dovolenou jsem opět strávil v Č.Krumlově. Opět mi počasí nevyšlo dle mých představ. Ale bylo i tak krásně. Nechal jsem se rozmazlovat havajskou masáží (na Havaji ve Větřní) a byl to pro mne nezapomenutelný zážitek. Vydržel bych tam ležet i několik hodin. Moc Vám děkuji, milá paní masérko. Úžasná (é)…..

  Zdravím a zase příště
  Honza

 12. 12. Renata píše:

  Můžu jen říct jedním slovem BOMBA.Doporučuju,poukaz jako dárek je nej…byla jsem na masáži záda šíje… úžasný,byla jsem na lávových kamenech…mňamka,byla jsem na masáži LOMI LOMI…pohádka.Pani Dvorožňáková je poctivá a milá masérka,která Vás neošidí,ale odcházíte opravdu naladěný,odpočatý a ve svý kůži.Vřele doporučuju!!!!!!!

 13. 13. DÁŠA píše:

  Po1. masáži jsem odcházela příjemně naladěná,pomohlo mi to od stresových situací , které si nyní tolik nezabírám tak jako předtím. má to opravdu blahodárný účinek.těším se na již 3 masáž už ted. zdraví Dáša

 14. 14. Adam píše:

  Od manželky jsem dostal k narozeninám dárkovou poukázku na Havajskou masáž LomiLomi. Nevěděl jsem co mě čeká, na masáže chodím jen výjimečně,když už mě něco bolí.Masáž byla až překvapivě příjemná.A já už vím, co koupím manželce k Vánocům…

 15. 15. Verča píše:

  Velmi ráda sem chodím, mám náročnou profesi. Vždy se dokonale zrelaxuji a je mi pak dobře i několik dní.
  Díky

 16. 16. Daniela píše:

  Vřele doporučuji.

 17. 17. Lenka píše:

  Na kosmetiku chodím pravidelně již několik let.Poslední roky se mi ale zdálo, že moje kosmetička se mi už tak nevěnuje(má mě prostě “jistou”)a to mi vadí.Objevila jsem (a jsem za to moc ráda) tento salon, kde mám moc dobrý pocit z dobře odvedené práce.Paní Dvorožňáková je fakt moc šikovná jako kosmetička a já opět na sobě vidím,že jsem ještě pěkná ženská.Doporučuji i jiným ženám, neboť i ceny jsou velice příjemné.

 18. 18. Iveta píše:

  Kontakt na Vás jsem dostala od kamarádky, zkusila jsem tedy kosmetiku a pak i masáže a jsem moc spokojená. Je vidět, že děláte svou práci s láskou.Cítím se u Vás vždy moc dobře.
  Ivča

 19. 19. Iva píše:

  Pracuji v kancelři a bolesti za krkem jsou u mne časté. Padesátka na krku a tak si říkám, že už bych s tím konečně měla něco dělat. Sice z Prachatic, ale vybrala jsem si Vás a Vaši “Havaj” u Českého Krumlova. Ceny jsou více než příjemné a prostředí také. Jsem spokojená. Děkuji.

 20. 20. šárka píše:

  K svátku jsem dostala od přítele poukaz na masáž do Vašeho salonu.Ale já chtěla zlatý řetízek… no nevadí. Právě před chvilkou jsem se od Vás vrátila a jsem nadšená. Děkuji za vlídné zacházení, milou společnost a šikovné ručičky. Nelituji

 21. 21. Jan Veselý píše:

  Dovolená v Českém Krumlově mi celá propršela, ale na jedno nezapomenu a to na úžasné masáže ve Větřní. Příští rok bych chtěl opět navštívit Krumlov(snad počasí vyjde) a samozřejmě i Vás, milá paní masérko.
  Moc díky, bylo to nádherné.
  Honza

 22. 22. zdeněk píše:

  Musím napsat pár slov,protože salon Havaj jsem si našel na internetu a při cestě do Krumlova jsem zajel na masáž.Je to velmi příjemné prostředí,pani maserka je velice příjemná,její ruce dokážou najít problém a příjemně ho odstranit.Všem velice doporučuji.

 23. 23. Petr píše:

  K paní Alence chodím na masáže velmi rád. Bohužel z časových důvodů mohu pouze 1x za 2 měsíce. Vyzkoušel jsem zde již několik druhů masáží a všechny jsou fakt super! Vždy si velmi odpočinu fyzicky a zejména psychicky. Je zde fakt Havaj, velmi doporučuji všem.

 24. 24. Jarka píše:

  Čtu si příspěvky a nedá mi to a musím též jen chválit.
  Na kosmetiku se snažím chodit pravidelně (1x za měsíc). Dříve jsem chodila do Č.Krumlova, ale ty ceny… a zase to bude víc.
  Co jsem objevila tento salon Havaj, chodím na kosmetiku už jen sem. Včera jsem zkusila Čínskou energetickou masáž a bylo to úžasné. Paní masérka má tak příjemně teplé ruce, to se moc nevidí, vlastně necítí. A už jste vyzkoušeli Lávové kameny? To si nenechte ujít. Tolik energie …
  Fakt supr. Děkuju

 25. 25. zuzana píše:

  Chtěla bych tímto velmi poděkovat paní Dvorožňákové. Potřebovala jsem akutně uvolnit krční páteř. Paní Dvorožňáková mě vzala ihned a druhý den po masáži už jsem o ničem skoro nevěděla! Určitě využiji v budoucnui její služby a to nejen v akutních případech, ale i pro relaxaci.

 26. 26. Katka píše:

  Masáž u paní Dvorožňákové jsem dostala jako dárek k narozeninám od svého přítele a můžu to doporučit všem, kteří svým blízkým chtějí udělat radost a zároveň jim i pomoci! Po masáži jsem se cítila jako znovuzrozená a díky Dornově metodě se mi krásně uvolnila záda! Moc děkuji paní Dvorožňákové že mi pomohla :-) A vy si také nenechte ujít příjemný zážitek, budete mile překvapeni!

 27. 27. Robert píše:

  Jsem z Prahy a v Českém Krumlově jsem trávil se svou přítelkyní dovolenou. V ČK je opravdu moc krásně. Jenže mě rozbolela záda.Obešel jsem v ČK více salonů, ale nikde mě hned nechtěli vzít bez objednání. Dostal jsem tip na tento salon Havaj. Nejenom, že mě paní masérka ihned ochotně vzala, ale mi i pomohla.
  A co dodat? Prostředí krásné, paní masérka velmi příjemná, ceny super.
  Ještě jednou moc díky.

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu