Důležitost alternativního léčení v dnešním světě

Jste unavení po celodenním shonu? Leze vám vše na nervy a nutně si potřebujete odpočinout, odreagovat a nechat se hýčkat? Udělejte si radost a jeďte na HAVAJ. Zasloužíte si to. Nemusí to být HAVAJ někde daleko od domova. Přijeďte ke mně do masážního a kosmetického salonu Havaj, kde za zvuku relaxační hudby a příjemných doteků mých rukou se společně přeneseme do vzdálené Amazonie na řeku Amazonku, zaposloucháme se do zvuků moře, navštívíme daleký kosmos a ještě mnohem více. Pojďte to vyzkoušet…

Nám, lidem v Evropě, chybí dotyk. Doba, kdy přijdeme na to, jak krátkozraké je používání obstřiků, antibiotik a vyřezávání nemocných orgánů, už je tady. Matka Zem je nemocná a lidé na ni žijící, zejména ve vyspělých zemích, také.

Léčitelství rukama, srdcem, zpěvem se stane jediným prostředkem, který bude účinně zabírat. Schopnosti léčit srdcem a intuicí jsou nekonečně dokonalejší, než léčba založená na vědě – rozumu.

Dotykem začíná větší porozumění světa, jenž nás obklopuje. Prosvítí to i Vaše srdíčko, které potřebuje pohlazení. Prosvícené srdce Vám posvítí na cestu citu, radosti a srdečnosti.

Přidávání komentářů k tomuto příspěvku bylo zastaveno.

Webové stránky vytvořil Marek Dvorožňák - korek.name © 2011
Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí RSS Odebírat příspěvky z Masážního salonu Havaj pomocí ATOMu